Grovena is Live! Try Grovena Pro free for 14 days. Get Pro
Compare Liquor Prices in Australia
Find the cheapest liquor prices across Coles, Woolworths and Aldi. Compare unit prices, track specials and half-price deals. Updated weekly on Grovena.
18+. Some of these products are age-restricted. Alcohol is sold to over-18s only. Grovena shows prices; the supermarket sells it and verifies your age.
Simonnet-Febvre Petit Chablis 750ml
Simonnet-Febvre · 750mL
Woolworths
$44.00
Choya Umeshu Liqueur Classic Bottle 650mL
Choya · 650mL
Woolworths
$46.00$44.00Save $2.00
Soho Flavoured Spirit Lychee 700ml Bottle
Soho · 700mL Bottle
Woolworths
$44.00
Vasse Felix Shiraz 750ml
Vasse Felix · 750mL
Woolworths
$44.00
Yering Station Chardonnay 750ml
Yering Station · 750mL
Woolworths
$44.00
Yering Station Pinot Noir 750ml
Yering Station · 750mL
Woolworths
$44.00
Dog Point Sauvignon Blanc 750ml
Dog Point · 750mL
Woolworths
$44.00
Fizzer Mixed Can 330ml
Moon Dog · 10 Pack
Coles
$44.90$13.61 / L
Jim Beam & Cola 10 Pack 375ml
JIM BEAM
Aldi
$44.99Down $3.00
Rose Champagne 375ml
Canard Duchene · 1 Each
Coles
$45.00$120.00 / L
Petit Chablis 750ml
Bernard Michaut · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Napa Brut Prestige 750ml
Mumm · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Grey Label Shiraz 750ml
Wolf Blass · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Bin 311 Chardonnay 2024 750ml
Penfolds · 1 Each
Coles
$55.00$45.00$60.00 / LSave $10.00
Chardonnay 750ml
St Hugo · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Riesling 750ml
St Hugo · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Nv Sparkling White 750ml
Thalia · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Bin 311 Chardonnay 2023 750ml
Penfolds · 1 Each
Coles
$55.00$45.00$60.00 / LSave $10.00
Nv Sparkling Rose 750ml
Thalia · 1 Each
Coles
$45.00$60.00 / L
Eden Valley Shiraz 750ml
Terroirs Of The Barossa · 1 Each
Coles
$60.00$45.00$60.00 / LSave $15.00
Bardinet Vsop French Brandy 700mL
Bardinet · 700mL
Woolworths
$50.00$45.00Save $5.00
Petaluma Riesling 750ml
Petaluma · 750mL
Woolworths
$45.00
Tun Gold Mid Lager Cans 330mL x 30 case
Tun · 330mL x 30 case
Woolworths
$45.00
Chris Ringland Sealed Barossa Shiraz 750ml
Chris Ringland · 750mL
Woolworths
$45.00
Guigal French Cotes Du Rhone Rouge 750ml
Guigal · 750mL
Woolworths
$45.00
Luxardo Limoncello 700ml
Luxardo · 700ml
Woolworths
$50.00$45.00Save $5.00
Negrita Spiced Rum 700mL
Negrita · 700mL
Woolworths
$55.00$45.00Save $10.00
Stonier Pinot Noir 750ml
Stonier · 750mL
Woolworths
$50.00$45.00Save $5.00
De Bortoli Dessert Wine Noble One 375mL
De Bortoli · 375mL
Woolworths
$45.00
Krondorf The Old Salem Shiraz 2022 Bottle 750mL
Krondorf · 750mL
Woolworths
$45.00
Marques De Riscal Spain & Portugal Reserva Rioja 750ml
Marques De Riscal · 750mL
Woolworths
$45.00
Te Kairanga Runholder Pinot Noir 750ml
Te Kairanga · 750ml
Woolworths
$45.00
Turtle Red Junmai Daiginjo 720ml
Turtle Red · 720ml
Woolworths
$45.00
Nam Nam Alley Premium Lager Cans 500ml x 16 Case
Nam Nam Alley · 500ml x 16 Case
Woolworths
$49.00$45.00Save $4.00
Penfolds Bin 28 2024 Shiraz Bottle 750mL
Penfolds · 750mL
Woolworths
$45.00Down $5.00
Classic Dry Craft Gin 750ml
INFUSIONIST
Aldi
$45.99
Vodka 700ml
Skyy · 1 Each
Coles
$54.00$46.00$65.71 / LSave $8.00
Grande Cuvee Brut Nv 750ml
Royal Montcourt · 1 Each
Coles
$55.00$46.00$61.33 / LSave $9.00
Irish Whiskey Honeycomb Liqueur 700ml
Lucky Sod · 1 Each
Coles
$55.00$46.00$65.71 / LSave $9.00
Pinot Noir 750ml
Saddleback · 1 Each
Coles
$46.00$61.33 / L
Aperitif 700ml
Cynar · 1 Each
Coles
$46.00$65.71 / L
Jean Marc Brocard Chablis 750ml
Jean Marc Brocard · 750mL
Woolworths
$50.00$46.00Save $4.00
Oakridge Henk Pinot Noir Bottle 750mL
Oakridge · 750mL
Woolworths
$46.00
Oakridge Vineyard Series Cabernet Sauvignon Bottles 750mL
Oakridge · 750mL
Woolworths
$46.00
Ruskov Vodka 700mL
Ruskov · 700mL
Woolworths
$46.00
Paul Osicka Shiraz 750ml
Paul Osicka · 750mL
Woolworths
$46.00
Ten Minutes By Tractor 10X Pinot Noir Bottle 750mL